Menu Zamknij

Seminarium Sierpień 2021 i Sezon treningowy 2021/2022

W dniach 28-29.08.2021 w Warszawie w Ośrodku Sztuk Walki Budojo odbyło się seminarium treningowe, prowadzone przez sensei Szymon Lasotę (Tengusho-oku). W czasie seminarium mieliśmy okazję ćwiczyć z kolegami z Warszawy oraz Gdyni, ale największą „atrakcją” była możliwość połączenia się za pomocą internetu z Sensei Narazaki Nobuki (Menkyo kaiden, Shihan). Sensei zgodził się poświęcić nam czas i w czasie dwóch (trzygodzinnych) bloków treningów udzielał odpowiedzi na nasze pytania oraz poprawiał nasze techniki.
Jesteśmy wdzięczni zarówno organizatorowi, jak i Sensei Narazaki za poświęcony czas – taka hybrydowa forma seminarium to w okresie pandemicznym najlepsza metoda by podnieść swoje umiejętności i skorygować wszelkie błędy. Sam Sensei Narazaki również był zadowolony i zapowiedział, że chętnie weźmie udział w podobnym wydarzeniu w październiku.

 

Do tego czasu mamy więc co robić, by zaprezentować poprawki Sensei’a, jakie wprowadzimy w czasie regularnej praktyki, która w tym roku odbywać się będzie „tradycyjnie” w poniedziałki w godzinach 19.30 – 21.30. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, szczegóły na stronach Treningi oraz Kontakt. 

Seminarium-2021

Zdjęcie 1 z 1

Hon'yaku/Translation »